Патріарх Московський і всієї Русі Кирил зажадав від священика, який став відомим завдяки виконанні "блатної" пісні "Мурка" в трапезній одного з московських храмів, покинути межі Московської єпархії.
"Священику вказано сьогодні покинути межі Московської єпархії і відбути в Тираспольську єпархію, кліриком якої він є, під архіпастирське спостереження правлячого архієрея", — повідомив прес-секретар предстоятеля РПЦ священик Олександр Волков на сторінці в Facebook.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", керівництво української православної церкви Московського патріархату провело під будівлею Верховного суду України "молебень". Вийшли вони за скасування біометричних паспортів.
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Кремль зважився на останній крок у конвульсіях" – за допомогою "кремлівських агентів".
У хід йдуть самі страшні аргументи. Наприклад, серед "небезпек біометричних паспортів", як знову ж таки пише їх листівка – махінації з власністю і стрімке зростання чорної трансплантології.
Нагадаємо, за проукраїнські погляди в Запоріжжі священика Московського патріархату Ігоря Саву позбавили права приходу.
За словами парафіян, Отець Ігор часто молився за перемогу української армії і не згадував у своїх богослужіннях російського патріарха Кирила.
Крім того, відома журналістка Вікторія Ясинська на своїй сторінці в Facebook розповіла про незвичайну зустрічі в поїзді. При ній ієромонах Володимир, за його словами, з Лаври, продавав молитву і свічки пасажирам у поїзді.
Відзначимо, в бразильському місті Формоза, група католицьких священиків три роки поспіль грабували парафіян. Загальна сума, яку надали з державних пожертв склала близько 560 мільярдів доларів.
Взяли під варту нещодавно сімох фігурантів гучної справи - 5 священиків і 3 парафіян. Організував його, як виявилося згодом, місцевий єпископ Хосе Рібейро, якого призначили ще у 2004 році.