У Лондоні біля Музею природознавства автомобіль в'їхав у натовп перехожих.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, є кілька постраждалих.

"Кілька людей постраждали на Ексибішн-роуд в Південному Кенсінгтоні. Чоловік був затриманий поліцейськими", - йдеться в повідомленні Скотланд-Ярду. На даний момент рух по вулиці перекрито. Копи намагаються з'ясувати всі обставини події.

Чоловіка, який скоїв наїзд на Toyota, поліцейські тут же затримали. Відомо, що машина проїхала кілька метрів по пішохідній зоні і зупинилася у Музею.

Спочатку поліція не розглядає наїзд як теракт.

Популярні новини зараз

"Війна в Україні припиниться": відомий футоролог назвав терміни, коли настане мир

Пенсії оновлять з урахуванням стажу: хто може розраховувати на підвищення

Нова підстава для затримання та доставки до ТЦК: адвокат попередив всіх чоловіків

З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію

Показати ще

"Лондонська поліція заявила, що інцидент поблизу музею на заході Лондона, в якому кілька людей постраждали, не розглядається на цій стадії як пов'язаний з тероризмом", - йдеться в попередній оцінці копів. Однак ні закликають дочекатися офіційної заяви.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Москві вантажівка наїхала на двох пішоходів, водій зник з місця проісшествія.В місті оголошено план "Перехоплення".