Засновник сайту WikiLeaks Джуліан Ассанж вважає, що президент США Дональд Трамп може не досидіти до закінчення терміну. Цьому завадить погіршення відносин із Китаєм.

Про це Ассанж повідомив у Twitter. Він зазначив, що американського президента моментально усунуть з посади, як тільки Трамп вирішиться розірвати торгові відносини з Китаєм. Оборот між країнами оцінюється в мільярди доларів і становить суттєву статтю доходів бюджету США.

"90% торгівлі КНДР ведеться з Китаєм. Якщо Трамп перекриє торгівлю США з Китаєм в 650 млрд доларів, то буде негайно усунутий", - написав Ассанж.

Раніше в Адміністрації президента США Дональда Трампа обговорювали можливість введення санкцій щодо Китаю. Приводом для цього стали ядерні випробування Північної Кореї і нарощування арсеналу міжконтинентальних ракет. Трамп вважає, що керівництво Китаю роблять недостатні зусилля для того, щоб перешкодити КНДР створити зброю, яка загрожує безпеці США.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, у КНДР заявили про успішне випробування найпотужнішої зброї - водневої бомби. Це спровокувало землетрус на всьому Корейському півострові.

Популярні новини зараз

Стануть другим сортом: що готують ухилянтам після війни

"Приват24" заблокує рахунки українців в банку: як не втратити доступ до грошей

ТЦК всерйоз візьмуться за чоловіків 50+: кого мобілізують вже незабаром

Українцям можуть дозволити забирати орендовані квартири, у яких вони проживають

Показати ще