В американському місті Лос-Анджелес придумали, як відбити у стрітрейсерів бажання ганяти вулицями на шаленій швидкості за кермом автомобіля.
Доведена до відчаю місцева влада вирішила більше не намагатися достукатися до совісті любителів порушувати правила і пішла на радикальні заходи, передає телеканал FOX 11.
Для боротьби зі стрітрейсерами на дорожне покриття однієї з вулиць робітники відповідної служби нанесли рифлені поперечні смуги, що гримлять.
Як тільки водії на шаленій швидкості збираються промчати по ним, з-під коліс починає лунати нестерпний гуркіт, схожий на автоматну стрілянину. У той же час під час поїздки з дотриманням встановленої швидкості смуги "мовчать" і не завдають незручностей.
Перша експериментальна "пральна дошка", як уже охрестили нововведення місцеві, з’явилася на вулиці на Пламмер Стріт. Її дуже полюбляють стрітрейсери. У 2015 році тут загинули двоє очевидців гонок.
Якщо тестування пройде вдало, то такі смуги прокладуть і на інших вулицях.
Мобілізація з 1 січня: хто з чоловіків втратить бронь
ПриватБанк змінив ліміти на видачу готівки: яку суму можна зняти
"Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади
Нові правила переказів: які гроші заборонять переказувати
Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, що в Одесі нетверезий любитель високих швидкостей розгатив машину під час нічних перегонів вулицями міста.