Російський актор Олександр Паль взяв участь в антикорупційному мітингу у Москві, де його пов'язали правоохоронці.

"В автозаку тепло", - написав актор на сторінці у Facebook одразу після затримання.

Інформацію про затримання Паля підтвердили інші люди, які були на мітингу, а також видавець "Медіазони" Петро Верзилов, якого також пов'язали.

"П'яту годину в ОВС в крутий компанії - з тим, що виконав головну роль у фільмі "Ганчірковий союз", Сашею Палем", - повідомив Верзилов у Twitter.

Популярні новини зараз

Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін

За вхідні дзвінки доведеться платити: Lifecell попередив про зміни

Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів

Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду

Показати ще

Цікаво, що Паль також грав у фільмах "Гірко!" та "Гірко! 2". За сюжетом, його персонаж, який був братом головного героя, нещодавно вийшов з в'язниці.

12 червня у багатьох містах країни відбулись багатотисячні антикорупційні мітинги. У Москві затримали близько 700 осіб, в Пітері - понад 300.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Євросоюз закликав Кремль звільнити учасників антикорупційних мітингів, адже їхнє ув'язнення суперечить принципам демократії.