Американський танк Abrams перевершує російський Т-90.

Про це йдеться в статті дослідника Університету Калгарі Дейва Маджумдар для The National Interest. При цьому автор відзначає, що Т-90 являє для американця серйозну загрозу.

Відносно Abrams Маджумдар виділяє переваги: ​​ударна сила бронебійних оперених подкалиберних снарядів M829, а також броня зі сплаву збідненого урану, яка постійно вдосконалюється. Також американська танкова доктрина передбачає, що їх машина повинна побачити противника першої і зробити перший постріл, ніж та забезпечити перемогу.

Т-90 істотно перевершує минулі російські танки, однак і у нього є недоліки. Перш за все, аналітик назвав в якості мінуса дизельний двигун з потужністю в тисячу кінських сил. Він не дає ідеальну потужність на одиницю ваги.

Маджумдар зазначив комплекс активного захисту і комплект радіоелектронного придушення танка.

Популярні новини зараз

Пільги анулюють: для кого проїзд у громадському транспорті стане платним

Відбір проводять жорсткий: у ТЦК розповіли, що чекає на мобілізованих

ТЦК вже готують списки: хто з чоловіків у липні може опинитися у розшуку

Успадкували житло — залишитесь без копійки: коли держава покарає за отриману нерухомість

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що білоруське державне телебачення зняло сюжет, який повинен підтверджувати, що білоруси підтримують проведення масштабних російсько-білоруських навчань "Захід-2017".