Дядько герцогині Кембриджської Кейт Мідлтон розкритикував 39-річну Меган Маркл і 36-річного принца Гаррі за втручання у британську політику вже після офіційного виходу зі складу королівської родини.
Читайте Знай в Google News!
Джерело: видання 9Honey.
На днях брат матері Кейт Міддлтон, 55-річний Гері Голдсміт, опублікував кілька постів на своїй сторінці у соціальній мережі LinkedIn, в яких стверджував, що колишнім герцогам Сассекським варто бути більш скромними.
"З такою кількістю всього, що відбувається в світі, ці дві ляльки все ще жадають уваги! Будь ласка, заткніться і виховуйте свою дитину. Досить базікати і бути таким вимогливими до уваги", - написав родич дружини принца.
Зняття готівки у ПриватБанку: як змінилися ліміти і скільки коштів клієнти можуть отримати
Соціальні виплати призупинили: чому та кому їх заблокували
Середня платіжка – 6000 грн: українців готують до подвійного зростання цін на тепло
Виплата пенсії по-новому: що треба знати пенсіонерам
Також Гері Голдсміт акцентував увагу, що у Великобританії зараз є важливіші справи: "Гаррі, ти втратив нашу любов і повагу. Меган, ти сильно помиляєшся. А тепер замовкніть, будь ласка, ми в Великобританії все зайняті порятунком життів і економіки", - йшла мова у повідомленні.
Наразі пости вже видалені з соціальних мереж, але вони вже встигли наробити галасу у медіа. Раніше Голдсміт мав репутацію зваженого і спокійного члена родини, який не дозволяв собі таких агресивних випадів.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Раніше повідомляли, принц Гаррі і Меган Маркл знову судяться: божевільна герцогиня не зупиниться.
Як повідомляв Знай.uа, Кейт Міддлтон приписала принцу Вільяму образу принцеси Шарлотти: "Їй це не сподобається".
Знай.uа писав, "Наступ" на королівську сім'ю: Меган Маркл, принц Гаррі і навіть Єлизавета II зіткнулися з плівкою.