Користувачі з усього світу обговорюють онлайн-уроки англійської мови, зроблені в Таїланді. Якщо усім просто дуже весело від фонетики викладачки, то тайцям - ні, вони незадоволені вибором вчительки на національні онлайн-уроки. 

Школа, фото YouTube

Тайська мова маю надзвичайно складну фонетичну структуру. Проте це лише “пів біди” - фонетика настільки відрізняється від фонетичних особливостей інших мов, що вивчення цієї мови і, очевидно, коректне відтворення звуків, слів та інтонацій для іноземця, по суті, неможливе. Тайці, відповідно, мають великі проблеми з вивченням фонетики будь-яких інших мов. Англійська мова для тайців - складна передусім через неможливість відтворити той чи інший звук правильно. Тому вчителька, яку міністерство освіти Таїланду обрало на посаду викладача онлайн-курсів, говорить саме на максимумі можливостей. Тому “ш” у неї “к”, а “л” подекуди “н”. У привітання замість “глед” (рада, щаслива) викладачка говорить “гед” тощо. 

Тайці ж обурюються, що у Бангкоку є велика кількість білих, які професійно викладають англійську мову. Будь-кого з них могли би покликати вести цей курс, проте обрали жінку - типову викладачку англійської, про яку учні згадують навіть роками після завершення навчання.

Популярні новини зараз

В Одесі однорукий перехожий "влетів" в чужу бійку: одного "вирубив", іншого – змусив тікати

На Львівщину йде велика вода, може затопити - синоптики б'ють тривогу

Дніпрян позбавлять головної вулиці - Філатов здивував ноу-хау

Ось і вся правда про "Холостяк 10" - в мережу злили таємні фото останнього випуску шоу

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше 

Нагадаємо, Українці оцінили відеоуроки Всеукраїнської школи онлайн — чи має вчитель право на помилку?

Як повідомляв портал Знай.ua, Учитель виправдався за помилки "Всеукраїнської школи онлайн" - "Або так, або ніяк".

Також Знай.ua писав, Українська школа онлайн — вчителька математики в прямому ефірі допустилася дитячої помилки, відео фейла.