Історія напруженості у відносинах Індії та Китаю дуже давня, і поки не видно перспектив для їх потепління. Періодично в прикордонних регіонах трапляються сутички між прикордонними військами. Черговий конфлікт стався 9 травня. Прикордонники влаштували перестрілку, яка закінчилася пораненнями для 11 військовослужбовців з обох сторін.
Інцидент стався на прикордонній території північно-східного індійського штату Сіккім і Тибетської автономної області Китаю. Причини конфлікту досі невідомі. Неясно також і хто ініціював перестрілку. В бою взяли участь 150 військовослужбовців з обох сторін. В результаті інциденту були поранені 7 китайських прикордонників і 4 індійських солдата. Жертв і поранень серед мирного населення не зафіксовано.
Повідомляється, що конфлікт вдалося “загасити” після діалогу між сторонами. До вирішення проблеми підключилися місцеві влади індійського і китайського регіону. Зараз ситуація на кордонах спокійна.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.
Безкоштовний проїзд скасовують: що зміниться для пенсіонерів і пільговиків уже скоро
Перевірять кожного по 10 разів: мобілізацію та перевірки хочуть посилити
Роки роботи вилетять "в трубу": який стаж не зарахують до пенсії
Звільнитися більше не вийде: працівникам запровадили нові обмеження
Нагадаємо, ВСУ змусили противника припинити обстріли — окупанти поплатилися безпілотником і двома вантажівками.
Як повідомляв Знай.uа, українські бійці помстилися за розстріляне населення на Донбасі і ліквідували частину армії Путіна.
Знай.иа писав, путінські вояки пішли в наступ і влаштували небачене звірство на Донбасі, перші деталі.