Через активне поширення коронавірусу, який забрав життя тисяч людей по всьому світу, медики вирішили відкласти великий цикл хірургічних операцій. Однак, мова йде тільки про нетермінові операцій.
Про це стало відомо завдяки повідомленням місцевих ЗМІ.
За інформацією журналістів, таким чином можна забезпечити більше лікарняних ліжок для заражених на коронавірус.
"Нетермінові операції лікарі відкладають, щоб не було загрози дефіциту захисних засобів, таких як, наприклад, спеціальні маски", - повідомили в міністерстві охорони здоров'я країни.
Українців попередили про графіки відключення газу: в "Нафтогазі" зробили важливу заяву
Тиждень без тепла у люті морози: українців змусять виживати
Підвищення пенсій - лише на папері: чому більшість стареньких досі не відчули індексацію
Пенсіонерам більше не доведеться платити: який податок скасували
Варто також зазначити, що станом на 13 березня 2020 року в Голландії число заражених на коронавірус зросла до 804 осіб. Десять з них померли.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, накручують ціни на маски для коронавіруса - у Моз готують жорсткі покарання "спекулянтам".
Як повідомляв Знай.uа Європа - пекло коронавирусной пандемії, кількість інфікованих перевищила пікові дані Китаю.
Знай.uа писав, "Пописайте на манту та коронавірус пройде"- Ігор Лесев розніс в пух і прах "карантин Зеленського".