Двоє підприємців з Мексики змогли знайти альтернативу натуральній шкірі. Вона не тільки екологічна, але і виглядає точно як шкіра. Така ініціатива виникла для того, щоб врятувати тварин і навколишнє середовище.
Мексиканці Адріан Лопес Веларде і Марте Касарес розробили метод перетворення кактусів у веганскую шкіру. Матеріал виглядає настільки реалістично, що людям важко здогадатися, що він зроблений з пустельної рослини. Шкіру вони виробляють з кактусів, вирощених на плантаціях в одному з мексиканських штатів.
Варто зауважити, що кактуси відомі своєю міцною і товстою шкірою, яка робить її текстуру ідеальною для імітації шкіри тварин. Зрілі листки зрізають з рослини, очищають, роблять пюре і залишають висохнути на сонці протягом трьох днів. Отриманий матеріал може бути пофарбований дуже екологічними способами, які також винайшли Веларде і Касарес.
Мобілізаційні зміни у січні: нові правила та посилення призову
Пенсію підвищать на 1500 гривень: кому чекати надбавку
Пенсіонерам дадуть гроші на зиму: як отримати допомогу
Пенсіонерів зроблять боржниками: кого змусять повертати виплати
Зазначається, що це робить матеріал сертифікованим органічним і здатним витримувати регулярне використання протягом майже десяти років. Компанія вже створює зі своєї розробки автокрісла, взуття, сумки і навіть одяг.
Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, Пес-Ейнштейн підкорив світ суперздібностями, що під силу найрозумнішій тварині. Власник запевняє, що усьому собака по імені Віскі навчилася самостійно.
Як повідомляв Знай.ua, як на Хелловін — прикордонники переодяглися в горил, аби одурити настирливих тварин, фото
Також Знай.ua писав, моряк спіймав рибу-тригера з людським ротом, фото страшніше за фільм жахів