Англійські астрономи знайшли зірку у формі гігантського сніговика. Він є більш масивним, ніж Сонця при тому, що в діаметрі становить лише 2/3 діаметра Землі.
Дослідники прийшли до висновку, що унікальна зірка могла сформуватися в результаті злиття двох "білих карликів", тобто зірок, які часто вибухають і перетворюються в наднові.
Доктор Марк Голландс з Уорікського університету вважає, що це відкриття допоможе вченим краще зрозуміти, як відбувається цей процес.


Він вважає, що ця зірка нещодавно ймовірно не змогла вибухнути як наднова. Також дослідник зазначив, що "білих карликів" з такою масою існує не так вже багато.
Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу
Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці
Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
"Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Вивчення даного сніговика може пролити світло на шляху термоядерного самознищення.
"Білий карлик" – це зірка, в яку в кінці свого життя перетворюються об'єкти, схожі на Сонце. Це відбувається, коли їх ядерне паливо вичерпується.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, астрономи вперше побачили вибух чорної дірки розміром з 15 Молочних Шляхів.
Як повідомляв Знай. ua, астрономи розкрили таємницю зірки Чумацького шляху.
Також Знай. ua писав, що яким було гігантське виверження і де воно відбулося.