На круїзному лайнері Diamond Princess, який перебуває на карантині в порту Йокогами, виявлено 44 нових випадки зараження коронавірусом. Серед нових інфікованих - 29 японців і 15 громадян інших країн, але не уточнюється, яких саме.
Згідно з даними японського Міністерства охорони здоров'я, інфекцію виявили у 43 пасажирів і ще одного члена екіпажу. Серед нових інфікованих - 29 японців і 15 громадян інших країн. Загалом число заражених коронавірусом пасажирів і членів екіпажу лайнера Diamond Princess досягло 218 чоловік.
Круїзний лайнер Diamond Princess, на борту якого знаходиться 3,7 тисячі осіб, 3 лютого помістили на карантин в порту Йокогами, Японія, через коронавірус. На борту лайнера Diamond Princess знаходяться 25 українців. Загальна кількість заражених коронавірусом на лайнері зараз становить 218 осіб.
Серед пасажирів є двоє українців, у яких лабораторно підтверджено інфікування новим коронавірусом. Це члени екіпажу - 25-річний чоловік і 37-річна жінка, які працювали на кухні та в обслуговуванні лайнера.
100 гривень і не більше: українців обурили нові правила переказів від "Ощадбанку"
Індексація пенсій: чому одні отримали підвищення, а інші – "пшик"
Виплати доведеться повернути: три ситуації, коли змусять віддати гроші
Пенсіонерам нарахують доплати до дня народження
Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, створено онлайн-карту поширення китайського коронавірусу в реальному часі
Як повідомляв портал "Знай.ua", мутація смертельного коронавірусу з Китаю: у ВООЗ зробили термінову заяву
Також "Знай.ua" писав, як відрізнити грип від коронавірусу, перші прояви смертельної інфекції