В кампусі університету в США сталася стрілянина. У понеділок, 3 лютого, дві людини були вбиті в результаті стрілянини в гуртожитку в кампусі Техаського університету A&M University-Commerce.
Згідно з інформацією університету, ще один чоловік був поранений. Його доправили до лікарні. Стрілянина сталася в гуртожитку Pride Rock.
Після інциденту університет скасував заняття на день і вечір. Як запобіжний захід адміністрацією навчального закладу було надано студентам, викладачам і співробітникам притулок на місці.
Притулок на місці було розформовано через дві години після стрілянини. Наразі правоохоронні органи ведуть активне розслідування інциденту.
Головне за 6 грудня: ТЦК гребуть тяжко-хворих, тарифи зростуть у 2026, а ПриватБанк зрізає ліміт пенсіонерам
12 днів із снігом і дощем: прогноз погоди перед Новим роком змусить українців змінити плани
Графіки відключення світла можуть скасувати
ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги
Нагадаємо, раніше у Німеччині неадекват відкрив вогонь по натовпу, є загиблі та поранені
Як повідомляв портал "Знай.ua", під Львовом банда в масках вдерлася до глави лісгоспу, орудували звірі: закатували на очах у дітей
Також "Знай.ua" писав, що неадекват відкрив прицільний вогонь у нічному клубі, півтори десятки постраждалих: кадри безладу