В Китаї зафіксовано перший смертельний випадок від коронавірусу серед лікарів, повідомляє South China Morning Post.
Як повідомляється, 62-річний хірург Лян Удун був доправлений до лікарні ще на минулому тижні із симптомами захворювання на коронавірус. А сьогодні о 7 ранку він помер. Сталось це у місті Ухань, де були зафіксовані перші спалахи коронавірусу.
Наразі на коронавірус захворіли вже понад 1300 людей, з них 41 — помер. В Ухані, де вже не вистачає місць в лікарнях, найближчим часом збудують ще одну тимчасову лікарню для допомоги хвормим на коронавірус, яка буде розрахована на 1300 пацієнтів.
Нагадуємо, що коронавірус, який спалахнув у Китаї, вже дістався Європи — перші випадки захворювання зафіксовані у Франції.
Плювання в спину та глузування: у ТЦК скаржаться на неприязнь цивільних
Європа почне повертати Україні ухилянтів? Німеччина депортує першого
Технічний збій чи привід для хвилювання: чому "Резерв+" перетворює українців на порушників
ПриватБанк виплатить клієнтам по 2500 грн: хто може отримати
Як повідомляв Знай.uа китайці перенесли смертельний коронавірус у свої смартфони: у грі сидить вся країна.
Також Знай.uа писав про те, що додаток про вірус-убивцю Plague набирає популярність в Китаї.