Пасажирський літак авіакомпанії "Міжнародні українські авіалінії", на борту якого знаходилося 180 осіб, розбився 8 січня незабаром після злету з аеропорту Імама Хомейні в столиці Ірану.
Згодом президент Ірану Хасан Роухані визнав провину в авіакатастрофі з українським "боїнгом" і трактував це, як "людську помилку".
Одразу після офіційної заяви, 11 січня на вулицях почали збиратися студенти з вимогами відставки представників нинішньої влади, чесного судового розслідування та покарання винних у трагедії.
12 січня працівники спецслужб посилили свої позиції на вулицях Тегерану. Та спробували розігнати натовп мирних протестувальників невдоволених Іранським урядом, за допомогою: сльозогінного газу, світлошумових гранат, водометів та кийків.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Та це не змусило людей відступити, а навпаки подібні акції протесту почали поширюватися і по інших великих Іранських містах, серед них: Ісфахан, Хамадан, Шираз.
Нагадуємо, що на вулицях Тегерану почали збиратися студенти та мирні протестувальники після того, як уряд Ірану визнав свою провину у катастрофі літака української авіакомпанії МАУ.
Як раніше повідомляв портал Знай.UA, генеральна прокуратура України перекваліфікувала справу щодо загибелі літака авіакомпанії Міжнародні авіалінії України в Ірані.