Стало відомо, що у Мексиці сталося виверження вулкана під назвою Попокатепетль, який вважається самим активним у цій країні. Про це повідомив Національний центр по запобіганню стихійних лих Мексики Cenapred.
Так, з допомогою систем моніторингу було зафіксовано майже 300 "видихів", які складаються з водяної пари, вулканічних газів і низького вмісту золи. До того ж, експерти зареєстрували 90 хвилин тремору, а магнітуда вулканотектонічного землетрусу склала 1,4.
Також був зафіксований вибух, в результаті якого стовп вулканічного попелу піднявся на 3 кілометри в північно-східному напрямку.
Супутник Національного управління океанічних і атмосферних досліджень Америки зафіксував виверження вулкана Попокатепетль з космосу.
Будиночок в селі лише за комуналку: українцям роздадуть пільгове житло
Українців закликають готуватися до складної зими: опалення може не бути
Мінімалка та прожитковий мінімум: які виплати отримуватимуть українці з 1 травня
Оцифрування трудових книжок веде до втрати стажу: Пенсійний фонд не враховує роки праці
Дослідники Cenapred закликали людей не наближатися до цього вулкану.
Слід зазначити, що вулкан Попокатепетль прокинувся і почав викидати попіл ще в кінці грудня.
Як повідомляв портал Знай.ua, у мережі з'явилося моторошне відео виверження вулкана у Новій Зеландії.
Також портал Знай.ua писав, що біля берегів Індонезії сейсмологи зафіксували землетрус магнітудою 6,2.