Поки весь світ затамував подих в очікуванні Третьої світової війни після усунення президентом США Дональдом Трампом іранського генерала Касіма Сулеймані, його попередникові зовсім не до великої політики.
Колишній глава Білого дому Барак Обама вже давно відійшов від державних справ і може, нарешті, займатися тим, чим побажає.
Так, Новий рік Барак відзначив на гавайських островах, де відпочиває на місцевих пляжах і підтримує фізичну форму, яка, до речі, у 58-річного Обами з роками стала тільки краще.
"Раніше такого не було": у ЗСУ назвали причину "бусифікацій" ТЦК
В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається
Штраф до 31 грудня: українці відбиратимуть гроші за яскраве святкування Нового 2026 року
Одна з країн ЄС масово депортує українців: кого відправляють додому
Нагадаємо, що в ніч на 3 січня по військовій базі біля міжнародного аеропорту Багдада завдали трьох ракетних ударів. В результаті обстрілу сталися вибухи двох автомобілів. Загинув глава спецпідрозділу "Кудс" іранського корпусу вартових Ісламської революції генерал Касім Сулеймані.
Як повідомляв портал Знай.uа, політолог Юрій Романенко показав страшні наслідки для нашої держави на тлі подій в Іраку та інших авантюр Трампа і Путіна.
Також портал Знай.uа писав, що КНДР не буде дотримуватися мораторію на випробування ядерної зброї і балістичних ракет. Про це заявив глава країни Кім Чен Ин.