Герцогиня і дружина принца Вільяма дуже уважно ставиться до виховання принца Джорджа і принцеси Шарлоти. І на Різдво вона вирішила дозволити їм показати свої творчі навички.
У близькому оточенні Кейт стверджують, що вона активно залучає дітей до сімейних клопотів перед різдвяними святами. Відомо, що королівська родина має намір зустріти Різдво у Сандрихемском палаці, який є частиною садиби Віндзорської династії, яка розташована в Норфолку.
У цьому році Кейт вирішила, що діти вже досить дорослі і можна їм доручити процес прикраси різдвяної ялинки.
"Малюки повинні врахувати кілька факторів. Їх однорічний брат Луї обожнює все яскраве і блискуче, тому на ялинці буде різнобарвна гірлянда. На гілках також повинні висіти солодкі іграшки-льодяники, які заборонено до настання свята. У усьому іншому вони можуть прикрасити ялинку так, як їм хочеться. Кейт впевнена, що дітям корисно довіряти сімейні традиції і дозволяти проявити свою творчу сторону", висловився джерело Closer Weekly.
Українці отримають по 700 гривень на оплату комуналки: кому дадуть
Перекази з картки на картку зазнають змін: ПриватБанк попередив
Це сигнал виїжджати: енергетик підказав, коли треба залишити домівку без світла і тепла
Завищені платіжки через лічильники: про що треба пам'ятати споживачам
Нагадаємо, Королева Єлизавета II і Кейт Міддлтон влаштували баттл нарядів.
Як повідомляв Знай. ua, принц Вільям і Кейт Міддлтон стануть батьками в четвертий раз.
Також Знай. ua писав, що Кейт Міддлтон підкорює великий теніс.