Найстаріша в світі сурогатна мати, яка виношує дітей, в черговий раз збирається народити дитину. Це вже буде в 16-й раз.

Як відзначається, 52-річна Керорл зайнята в сфері сурогатного материнства вже 25 років. Щоправда, вже цього разу їй довелося отримати дозвіл спеціальної комісії з етики - через вік і число виношених нею немовлят. Заробляє британка, у якій є дві власні дорослі дочки, непогано, адже за кожну свою "комерційну" вагітність вона в середньому отримує до 18 500 доларів.

Жінка каже, що робить добру справу, оскільки багато сімей не в змозі були б завести дітей без послуг сурогатних матерів.

"Мені подобається бути вагітною. Я обожнюю це відчуття нового життя, яка росте всередині тебе. Я знаходжу це надзвичайно хвилюючим", - зізналася Керол

Популярні новини зараз

Головне за день 11 листопада: Зеленський стрімко втрачає рейтинги, Ляшко витанцьовує під російський шансон

Ляшко з Росітою станцював для Успенської: "Олеже, або хрест зніміть, або труси одягніть"

Прийшла на весілля у самій білизні: дівчина "помстилася" нареченій, нікого не посоромилася

У Польщі серйозні проблеми: українці масово покидають країну, що відбувається

Показати ще

Наразі процедура, за яку заплатять майбутні біологічні батьки, пройде вже наступного місяця.

Підкреслимо, що за роки своєї діяльності у Керол все ж був і промах. У 2009 році жінка народила дитину, батьком якої виявився її чоловік Пол. Правда, в результаті все закінчилося добре – немовля усиновили.

Нагадаємо, що в Запоріжжі школярі будуть навчатися на роботах. А все завдяки програмі "Мобільний університет".

Як повідомляв портал Знай.uа, в Україні вводять великі штрафи батькам школярів, які регулярно прогулюють навчальні заняття.

Також портал Знай.uа писав, що в Запоріжжі школяр хотів задушити однокласницю, одні стояли і дивилися, інші - знімали на камеру.