В ході розкопок у Греції археологи натрапили на останки людей, які населяли острів Наксос близько 200 000 років тому. Це сенсаційне відкриття змінило погляд на історію, оскільки досі вважалося, що острів був заселений лише 9 000 років тому.
Виявлені під час розкопок в Греції рештки ставлять під сумнів теорії пересування людини в Середземноморському регіоні та маршрути, за якими наші предки прийшли з Африки в Європу.


Відкриття зроблене групою вчених археологічного проекту Stelida Naxos. Спеціалісти довели, що територію острова заселяли неандертальці і та інші ранні види людини. Згідно попередніх досліджень вчені дотримувалися думки, що першими людьми, які населяли Наксос, були сучасні люди виду Homo sapiens.


З травня тариф на електроенергію може зрости на 64%: пільгові тарифи зникнуть
Платіжки стануть "золотими": рекордно подорожчає один із комунальних тарифів
Гороскоп на квітень-2025 для всіх знаків Зодіаку: тертя Козорогів, витрати Дів та нові зустрічі Овнів просто в день народження
Банки змінюють правила переказів з картки на картку: які дані тепер "засвітять"
Як аргумент на користь цієї теорії вчені висували те, що для переміщення людей потрібні були кораблі, які неандертальці нібито не могли збудувати.
Нагадаємо, раніше вчені розкрили таємницю Мадагаскару
Як повідомляв портал "Знай.ua", в Марокко знайшли рештки монстра, якому більше 360 мільйонів років
Також "Знай.ua" писав, що в Антарктиді відшукали накопичення радіоактивного хлору