Круїзний лайнер втратив управління при заході в Венецію і врізався в причал і в туристичний теплохід. Про це повідомляє ANSA в неділю, 2 червня.

Круїзний лайнер Opera судноплавной компанії MSC прямував до пристані Сан-Базіліо і на етапі швартування врізався кормової стороною в прогулянковий теплохід Michelangelo.

Дві людини отримали легкі травми на теплоході, ще двоє були доставлені в лікарню для обстеження. Національність постраждалих туристів невідомі.

Аварія, ймовірно, сталася після того, як обірвався трос, використовуваний для зв'язку круїзних суден з буксирами, які заводять їх у міські канали.

Популярні новини зараз

Морози та снігопади не відпустять у березні: чого чекати від погоди

ТЦК змінили плани щодо чоловіків 50+: як відбувається мобілізація

Пенсіонерів звільнили від плати за газ: на кого розповсюджуються пільги

Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач

Показати ще

Лайнер не міг зупинитися із-за сильних течій, направлявших його до пристані. Opera, побудована 15 років тому, зареєстрована в Панамі і вміщує 2679 пасажирів.

Нагадаємо, у Києві затримали 40 осіб, які намагалися штурмувати управління поліції.

Раніше "Знай.uа" писав, що озброєні бандити атакували обмінний пункт в Києві: винесли тисячі доларів.

Раніше портал Знай.uа писав, що винахідливі автозлодії придумали хитру схему для пограбування довірливих власників автомобілів.