У зоопарку Маямі справжнє свято, адже вперше завдяки штучному заплідненню на світ з’явилося носороженя індійського носорога.

Про це повідомляє CNN.

Наразі вже відомо, що новонароджений малюк став первістком для 7-річної індійської самки носорога Акуті.

Проте хто саме народився - хлопчик чи дівчинка - працівники зоопарку досі не можуть зрозуміти, адже не хочуть тривожити ні породіллю, ні малюка. Ветеринари кажуть, обоє виглядають добре і нагальної допомоги не потребують.

Науковці вже розповіли, що основним на данному етапі життя є налагодження міцного зв'язку між новоутвореною сім'єю, адже у мам, які народжують вперше, з цим бувають проблеми.

Популярні новини зараз

Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть

Потрібна повна заміна: Vodafone нагадав важливе правило для 4G

Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році

Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі

Показати ще

"Ми дізнаємося про маленького носорога більше, щойно зможемо його на кілька хвилин забрати від матері. Надзвичайно важливо, щоб між ними налагодився міцний зв’язок. У мам, які народжують вперше, з цим бувають проблеми. Їй треба звикнути до малюка", – кажуть представники зоопарку.

Варто відзначити, що самки виношують маліків близько 15-16 місяців і народжують по олному дитинчати кожні два-три роки. Відомо, що батько носороженяти 18-річний Суру, як і мати, народився у зоопарку Сан-Дієго. Акуті штучно запліднили у січні 2018-го після індукції овуляції.

Також вчені розповіли, що за данними Міжнародного фонду носорогів у світі лишилося близько 3500 індійських носорогів. Цілий вид опинився під загрозою зникнення через цінність свого рогу на чорному ринку. Щойно ветеринари оглянуть маму та малюка, їх покажуть відвідувачам зоопарку.

Нагадаємо, у Національному парку Крюгера в Південно-Африканській Республіці слон на смерть затоптав браконьєра, про що стало відомо з повідомлення місцевої поліції на офіційній сторінці в Twitter.

Як повідомляв "Знай.ua", журналісти опублікували інформацію про те, що в Непалі, Камеруні, Центральноафриканській Республіці та Індії засобами Всесвітнього фонду дикої природи (WWF) фінансуються спеціально створені військові формування, бійці яких карають за підозрою в браконьєрстві.

Також "Знай.ua" писав, що 20 грудня 2013 року Генеральна Асамблея ООН своєю резолюцією постановила проголосити 3 березня Всесвітнім днем дикої природи (World Wildlife Day), з метою підвищити рівень обізнаності широкої громадськості в питаннях дикої фауни і флори.

Зеленський повинен спертися на народ України у війні з олігархічними кланами - Сакварелідзе