Приголомшливу колекцію, в яку увійшли роботи Моне, Ван Гога, Ренуара, Дега та інших майстрів художнього напряму імпресіонізм і постімпресіонізм представили напередодні відкриття аукціону "Крістіс".
Велика частина робіт тривалий час перебували в приватних колекціях і не виставлялися, пише Daily Mail.
Як вважають організатори аукціону, очікувана виручка від проданих картин складе понад 130 мільйонів доларів.
Серед 23 шедеврів імпресіоністів і постімпресіоністів, зібраних анонімним приватним колекціонером, є картина Клода Моне на суму понад 52 мільйони доларів яку експерти називають "скандальною". З 1916 по 1919 рік робота перебувала у власності сина художника Мішеля.
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Твори мистецтва, що продаються окремими лотами, також включають натюрморт з персиків і груш на відкритому дерев'яному столі Поля Сезанна. Картина, написана в 1885-87 роках, що знаменує собою поворотний момент для митця, що відійшов від імпресіонізму.
"Портрет молодої жінки" Вінсента Ван Гога — одна з семи олійних картин, створена генієм під час тримісячного перебування в Антверпені взимку 1885 року. Її ціна становить близько 16 мільйонів доларів.
Колекція "Приховані скарби" була виставлена в Лондоні вчора. Аукціон відбудеться 27 лютого. Ціану Чаткоу з аукціонного дому "Крістіс" назвала виставку "однією з найважливіших колекцій, яка виходить на ринок Лондона вже більше десяти років".
Колекція також включає роботу П'єра Огюста Ренуара, написаний між 1874 та 1877 роками, яка, за оцінками, становить до 12-13 мільйонів доларів і не була виставлена напоказ з моменту її покупки в 1986 році.
Серед інших яскравих моментів можна відзначити картину Анрі Матісса і малюнок Едгара Дега.
Нагадаємо, в 6 000 доларів обійшовся одного з колекціонерів таксидермированный пеніс кита XIX століття.
Як повідомляв портал "Знай.uа", експерти засумнівалися в тому, що картина "Спаситель світу" належить пензлю великого італійського художника та вченого Леонардо да Вінчі.
Також "Знай.uа" писав, про загадкові таємниці таблиці Менделєєва.