В 6 000 доларів обійшовся одному з колекціонерів пеніс кита XIX століття.
За незвичайний лот торгувалися на другому щорічному аукціоні "Out of the Ordinary" від Sworders у Великобританії, повідомляє Atlas Obscura.
Один з творців аукціону Марк Уілкінсон говорить, що цей незвичайний предмет був виставлений на аукціон колекціонером, який зберігав його близько 20 років.
Довжина пеніса становить 167 сантиметрів, а товщина — майже 30 сантиметрів. Важить незвичайний експонат 8 кілограм.
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
За словами Уілкінсона, фалос набитий шерстю, що схожа на лошадину. Як пояснив експерт, в минулі часи моряки зберігали у китових пенісах тютюн, щоб залишити его вологим і свіжим протягом довгої подорожі.
Оцінити пеніс було непросто. Єдині подібні предмети Уілкінсон зміг знайти в Ісландському музеї пеніса, але вони не були виставлені на продаж. Аукціонна компанія навіть в якийсь момент передумала виставляти незвичайний лот.
Зрештою Sworders встановили приблизну оцінку в розмірі від 4500 до 5800 доларів; пеніс був проданий вчора за 5900 доларів.
В числі інших цікавих лотів на вчорашньому розпродажу "Out of the Ordinary" можна назвати костюм Майкла Джексона часів " Dangerous World Tour ", вінтажні французькі листівки з зображенням шабашу відьом, крила літака Cathay Pacific 747, скелет печерного ведмедя з Румунії і вікторіанську акварель із двома чоловіками в сукні.
Нагадаємо, німецькі палеонтологи виявили всередині стародавньої черепашачої кістки злоякісну пухлину.
Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, за кілька десятиліть розкопок в грязьовому вулкані Синя Балка на Таманському півострові палеонтологам вдалося виявити кісткові залишки не менше 120 великих тварин, таких як слони і стародавні носороги — эласмотерии.
Також портал "Знай.uа" писав, у всьому світі під час сильних штормів океанські глибини підносять дивовижні сюрпризи.