У Росії школярі ледь не вбили викладачку. Вчителька госпіталізована з численними гематомами та черепно-мозковою травмою після того, як неї напав учень. Про це стало відомо з повідомлення правоохоронних органів міста Сизрань (Самарська область), де і відбулося побиття, передає РИА Новости. Видання пише, що педагог втрутилась в бійку двох школярів з спробою розборонити їх, однак 15-річний учень завдав їй удару по голові.
Пізніше в ЗМІ з'явилися і інші деталі нападу. Так, КТБ-Промінь повідомляє, що напад учнів на вчительку було спланованим,Один із старшокласників зірвав урок фізкультури і напав на жінку в коридорі біля спортзалу, потім до насильства приєдналися інші підлітки.
«Один з учнів восьмого класу завдав вчительці удар в обличчя, після чого жінка впала і втратила свідомість. Після цього до нього приєдналися ще двоє і стали копати її ногами», — повідомило джерело місцевого телеканалу.
За інформацією співрозмовника, у постраждалої діагностували закриту черепно-мозкову травму та гематоми. Вона госпіталізована в Центральну міську лікарню.
В управлінні МВС по Самарській області почали перевірку, за результатами якої буде прийнято процесуальне рішення.
Подруга Тейлор Свіфт зупинила концерт через прапор України та зробила те, чого ніхто не очікував
Файли Епштейна "пов’язали" Леонардо Ді Капріо з канібалізмом: в чому винен зірка "Титаніка"
Мобілізація жінок-медиків: кому потрібно терміново пройти ВЛК
ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Нагадаємо, раніше ми писали, що у київській піцерії танець переріс у бійку зі стріляниною.
У Києві через лезгинки сталася стрілянина.
Як повідомляє Інформатор, у неділю, 13 січня, в піцерії Mister Cat за адресою вулиця Срібнокільська, 3е між двома відпочиваючими там компаніями виник конфлікт, який закінчився стріляниною.
Як повідомили представники однієї компанії хлопці і дівчата, оі відпочивали і один з них почав танцювати лезгинку прямо в закладі. Це не сподобалося трьом сиділи в залі чоловікам. Вони дочекалися поки "танцюрист" вийшов покурити і вийшли слідом за ним. На вулиці конфлікт переріс у бійку. Призвідники бійки почали бити хлопця. Йому на підмогу поспішив його товариші.
Також ми писали, що п'яний харків'янин викинув маленького сина з вікна: наснився кошмар.
Нагадаємо, у Києві молодий хлопець вийшов з вікна: таємничі обставини і прокляте число.
Як повідомляв Знай.иа, дружина охоронця Порошенко розповіла, як вбили її чоловіка: ні сил читати цю маячню журналістів.