У британському місті Ліверпуль автомобіль наїхав на натовп пішоходів.
Інцидент трапився під час різдвяної вечірки біля нічного клубу. Травми отримали довє людей. Про це повідомляє Daily Star.
"Двоє людей були збиті автомобілем, який не зміг зупинитися під час інциденту в центрі Ліверпуля. Служба швидкої допомоги підтвердила, що обидва чоловіки були доставлені в лікарню, один з них отримав серйозну травму", - йдеться в повідомленні.
Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну
Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад"
ПриватБанк запровадив нові правила: власники карток можуть втратити доступ до рахунків
Пенсії перерахують тричі: коли літнім українцям сподіватись на підвищення
У поліції повідомили, що заарештувала 19-річного водія автомобіля Ford Kuga. Наразі його пдіозрюють "в заподіянні серйозної травми в результаті необережного водіння".
Зазначається, що мотиви водія невідомі.
Як повідомляв портал "Знай.uа": у Запоріжжі сталося жахливе ДТП, в якому взяло участь авто з дітьми.
Також "Знай.uа" писав, що столичний таксист пошкодив чотири автомобілі, а в кінці покинув свій прямо через вікно.