Американські вчені за допомогою дослідження виділили особливий білок - "вбивцю" смертельного вірусу геморагічної лихоманки Ебола.
Про це повідомляють ЗМІ.
Наразі вже відомо, що виявлений ланцюг з 23 амінокислот, які порушують життєвий цикл небезпечного вірусу.
Вчені вже займаються штучною розробкою молекул, які врятують мільйони життів. Відзначається, що білок стане основним елементом при утворенні доброякісних бактерій.
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше
Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Варто відзначити, що лихоманка Ебола прогриміла на весь світ практично не так давно. Проте вже встигла забрати мільйони життів. Симптомами небезпечного вірусу є висока температура, виражена інтоксикація. У період розпалу приєднується нестримне блювання, діарея, та болі у животі.
Результати їх дослідження свідчать про те, що терапія на основі ібрутініба (протипухлинний засіб) у поєднанні з новим інгібітором під назвою AZD8055 дозволяє скоротити кількість ракових клітин у крові, повідомляє журнал Clinical Cancer Research.
У рамках експериментів над зразками ХЛЛ-клітин пацієнтів і мишачої моделі біологи встановили, що поєднання двох інгібіторів активує білок під назвою FOXO1, який працює в якості "молекулярного гальма", що перешкоджає розмноженню ракових клітин і викликає їх загибель.
Хронічний лімфоцитарний лейкоз або лейкемія — різновид раку кров'яних тілець, що вражає лейкоцити. Хвороба найчастіше виникає у людей старше 60 років.
Клінічна картина захворювання варіюється від пацієнта до пацієнта: деякі не потребують лікування, в той час як в інших розвивається стійкість до хіміотерапії.
Використання ібрутініба в якості препарату дозволило придушити збільшення популяції ракових клітин в організмі
Однак проблема в тому, що ХЛЛ-клітини вміють адаптуватися до препаратів, постійно мутують і, отже, стають стійкими до ібрутінібу, позбавляючи пацієнтів можливого порятунку.
Інноваційний комбінація методів лікування допомагає знизити здатність ХЛЛ-клітини адаптуватися до лікування, яке вражає клітки в двох місцях, а не в одному.
"Наші результати важливі, тому що демонструють новий терапевтичний підхід для лікування пацієнтів з тяжкою формою лейкемії", — повідомляє автор дослідження Еллісон Мічі (Alison Michie).
Нагадаємо, українці масово понесуть ліки назад.
Як повідомляв "Знай.ua", у 2000-річної мумії виявили смертельну хворобу, яка атакує сучасних людей.
Також "Знай.ua" писав, що Супрун дала поради, як боротися з небезпечною хворобою.
10 Фактів про вірус Ебола