За інформацією директора регіонального офісу Google Дмитра Шоломко, виручка компанії в Україні за підсумками 2018 року може скласти рекордні 3,5 млрд грн.
Про це повідомляють ЗМІ.
Шоломко розповів, що прибутки компанії з кожним роком постійно зростають, при чому у величезній пропорції.
"Поки точно не можу сказати. Але ростемо добре. Трохи менше 75% на рік", - уточнив він.
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Наразі вже відомо, що у 2017 році прибутки компанії в Україні склали понад 2 млрд гривень.
Разом з тим варто відзначити, що найважливіша подія в економічному житті країни цього тижня – прийняття Верховною Радою державного бюджету на 2019 рік.
"Вже який рік поспіль між першим і другим читанням уряд як той майстерний ювелір знаходить додаткові ресурси — і доходи, і витрати збільшуються приблизно на однакову суму, так щоб не постраждав показник бюджетного дефіциту. Останній — "сакральна" цифра узгоджена з МВФ, її чіпати не можна", — йдеться в повідомленні.
Так відомо, що "перекроювання" бюджетних показників в парламенті, в цьому році, призвели до збільшення плану по доходах і видатках державного бюджету на 17,7 млрд гривень, це приблизно на 1,8% вище показників оригінального урядового проекту.
Центр економічної стратегії виділив такі основні ризики бюджету:
З боку витрат: є ризик того, що витрати на фінансування субсидій на оплату послуг ЖКГ недооцінені в разі підвищення цін на газ.
З боку фінансування: недовиконання у частині фінансування дефіциту через потреби рефінансування боргів і "занадто оптимістичних" очікувань від приватизації.
Як уже зазначали аналітики Центру економічної стратегії, піковий період виплат за зовнішніми боргами є ключовим обмежуючим фактором для бюджету наступного року.
На 2019 припадає майже вдвічі вище сума погашень за зовнішніми боргами (4,3 млрд доларів або 3,3% ВВП), і на 30% вище — за внутрішніми боргами, ніж у цьому році. Високий рівень витрат на обслуговування і погашення боргів не дозволяє зменшувати податкове навантаження, обмежує можливості для зростання бюджетних витрат і несе ризики рефінансування.
Нагадаємо, коли набудуть чинності нові закони для євроблях, уряд назвав дату.
Як повідомляв "Знай.ua", все, що необхідно знати українцю про держбюджет-2019.
Також "Знай.ua" писав, що ціна на електроенергію немислимо злетить вгору.
Україна може стати одним із світових лідерів у співпраці в IT-галузі – ІТ-інвестор