На офіційному сайті NASA з'явилося фото з описом, що в пустелі Юти впав НЛО, після того, як його знайшли радари космічного агентства і збив вертоліт збройних сил США.
Про це стало відомо завдяки повідомленням американських ЗМІ.
На фото відео, як посеред пустелі лежить "інопланетне блюдце", наполовину засипане піском. Дивним здається той факт, що NASA саме опублікувало фото, адже зазвичай агентство під усякими приводами заперечує існування позаземного життя.
Як тільки на обличчі уфологів з'явилася посмішка щодо переосмислених точок зору NASA, агентство поспішило всіх розчарувати. Знімок виявився жартом. Тоді виникає питання: що зображено на фото?
ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться
Блокують всі картки – від пенсійної до зарплатної: боржників за комуналку позбавляють шансу на виживання
"Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році
Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років
Розгадка виявилася прозаїчною: на землю прибув робот, запущений 8 серпня 2001 року в космос для взяття зразків сонячного вітру. Пристрій після успішного виконання місії повернулася "додому". На жаль, робот не зміг відкрити парашут, тому впав у пустелі.
На думку уфологів, корабель транспортував у Квебек зброю для нанесення масованого удару по Землі. І незабаром доведеться домовлятися з інопланетянами, в іншому випадку, Земля перебуває під загрозою. НЛО з'явився в небі посеред білого дня.
Нагадаємо, полтергейст або інопланетянин? В об'єктив камери потрапило щось моторошне.
Як повідомляв Знай.uа "світанку" більше не буде: у NASA повідомили приголомшливу новину.
Знай.uа писав, біля Юпітера помітили щось дуже дивне, вчені бояться припускати.