Керівників однієї з китайських компаній засудили до позбавлення волі за знущання над підлеглими.
Як пише South China Morning Post, власники будівельної компанії в Гуйчжоу ввели надзвичайно жорстоку систему "штрафів" для тих співробітників, які не виконували план продажів.
Перелік покарань був досить широкий і, очевидно, обмежувався лише фантазією керівників: принижених "порушників" били ременем, примушували пити воду з туалету і "жовту рідину" (найімовірніше, сечу), оцет, голили їм голови, а також примушували їсти тарганів.
Відеозапису знущань, опублікований в китайській соцмережі Weibo, викликали хвилю обурення у користувачів.
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
До того ж, працівникам ще й не виплатили зарплатню за останні два місяці. Співробітники стверджують, що терпіли знущання зі страху, що не отримають заборгованість.
За таку поведінку трьох менеджерів позбавили волі строком на п'ять і десять днів.
Раніше ми писали, що офіс великих платників податків назвав рітейлерів з числа обслуговуваних ними клієнтів, які виплачують мінімальну або близьку до цієї суми заробітну платунайбільшій кількості співробітників при середньому рівні зарплат у галузі 9,5 тис. грн.
Антирейтинг очолили супермаркети "ЕКО", де 4,9 тис працівників отримують зарплату 3,6 тис. грн. Слідом ідуть супермаркетів "Варус" з 4,1 тис. грн на місяць такому ж числу співробітників. Замикають трійку супермаркети "Фуршет", де 2,1 тис працівників отримують 3,7 тис. грн.
Також ми писали, що у зв'язку з тим, що борг за зарплаті в Україні зріс на 6,5%, Міністерство соціальної політики хоче дозволити не працювати в разі невиплати зарплати компанією.
У відомстві вже підготували законопроект, згідно з яким, якщо роботодавець порушує строки видачі зарплати, він зобов'язаний сплатити працівникові пеню в розмірі облікової ставки Нацбанку за кожен день затримки.
Нагадаємо де в Україні можна отримати зарплату вище середньої.
Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", роботодавців змусять оплачувати прогули працівників.
Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, як цілком законно зменшити оплату за тепло.