У Китаї сталась моторошна ДТП. Переповнений пасажирський автобус злетів з мосту в річку. В результаті багато людей загинуло, ще кількох досі не можуть знайти.
Про це повідомляють місцеві ЗМІ.
За попередніми даними, 13 людей загинули, двоє вважаються зниклими безвісти. А все тому, що на водія накинулася одна з пасажирок.
Незадоволена чимось жінка зненацька почала бити водія прямо під час руху. В мережі опублікували відповідне відео того, що відбувалося в салоні транспорту.
Мобілізацію хочуть прискорити: роботу ТЦК переформатують
В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається
З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію
Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня
На кадрах видно, як жінка б'є по обличчю водія, той намагається відбитися. В один момент він не впорався з кермуванням і автобус злетів зі шляху.
Дивіться: Моторошні кадри ДТП з автобусом у Китаї
Нагадаємо, у Місті Дніпро трамвай збив пенсіонерку два дні тому, а її останки досі лежать на рейках. Місцеві жителі в люті і вимагають закликати комунальні служби до відповідальності. Так, користувачка Facebook Людмила Марго пише, що зверталася в поліцію, просила допомогти знайти служби, які відповідають за прибирання залишків загиблої з проїжджої частини.
Як повідомляв портал Знай.ua, перед селом Рогозів на Бориспільській трасі сталася страшна ДТП.
Як наголошується, аварія сталася з боку Борисполя. На місці працює патрульна поліція, ДСНС і лікарі швидкої допомоги.
Про масштаби аварії кажуть слова одного з очевидців в соцмережі: "Машини просто немає".
Також Знай.ua писав про те, що в Україні продовжують готувати базу, щоб узаконити штрафи за порушення правил дорожнього руху. Зовсім скоро під приціл фотофіксації потрапить абсолютно кожне авто, а порушники платитимуть чималі штрафи.
Дивіться: Страшна ДТП у Дніпрі. Трамвай переїхав жінку