У вівторок, 30 жовтня, начебто гордість російського флоту "Адмірал Кузнєцов" мало не пішла на дно разом з доком ПД-50. Доля єдиного в РФ авіаносного крейсера опинилася під великим питанням, оскільки після аварії виникло питання: а куди тепер ставити “Кузю”, адже це був єдиний плавучий док, здатний без проблем прийняти ТАРК?

Блогер Олександр Коваленко пише, що цілком імовірним був би варіант відправити "Кузю" у басейн "Севмаша", але тут відразу ж виникають дві проблеми: по-перше, треба терміново модернізувати і розширити вхід у басейн, по-друге - басейн вже зайнятий ТАРКом "Адмірал Нахімов", якому за планом вже пора підмінити "Петра Великого".

"Що ж до самого плавучого доку, то замінити його сучасна Росія на свій аналог не зможе, тим більше що навіть для потреб СРСР ПД-50 будували в Швеції на потужностях верфі Gotaverken Arendal. А тому, варіант з горезвісним імпортозаміщенням це не варіант зовсім. Ось і виходить, що флагмани великої морської держави йдуть на довгий і безперспективний ремонтний спокій", - пише блогер.

Нагадаємо, нещодавно виповнилося чотири роки з того дня, коли бойовики намагалися штурмом взяти Маріупольський загін. Терористи обстрілювали українські катера морської охорони "Гриф" і "Каплан", які в той час чергували в трьох милях від берега, неподалік від Безіменного Донецької області.

Популярні новини зараз

Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію

Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію

Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе

Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році

Показати ще

Як раніше повідомляв "Знай.uа", у Чорному морі в 80 кілометрах від берега захопленого Російською Федерацією Криму за межами територіальних вод країни затонув теплохід під прапором Панами і перевозило металобрухт.

Також "Знай.uа" писав про те, що на дні Чорного моря археологам вдалося знайти старовинний непошкоджений корабель. Судно є одним з найунікальніших у світі. І не просто так.