Вчені знайшли причину, яка пояснює, чому люди так уразливі перед депресією і завжди скаржаться на постійну втому.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Наразі вже відомо, що група дослідників провела цілий ряд досліджень з людьми віком від 20 до 70 років та дізналась справжню силу депресій.

Відзначається, що всі учасники дослідження виконовали поставлені перед ними завдання, прикладаючи немалі зусилля для їх виконання.

Популярні новини зараз

Експерт назвав 5 міст України, які взимку залишаться без світла

"Ухилянти ховаються в містах": капітан ЗСУ розповів, кого мобілізують на фронт

Термінова повірка газового лічильника: "Газмережі" звернулися до українців

Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку

Показати ще

Відзначається, що у ході дослідження вчені зафіксували виділення шкірою запаху у момент нервового напруження. Після цього вони встановили, що "запах стресу" доволі схожий з часником та зеленої цибулі. З'ясувалося також, що при вдиханні запаху чужого стресу чужа людина відчуває почуття втоми.

До цього вченим вдалося визначити, що втрата вміння розрізняти різні аромати говорить про наближення смерті. Ті, хто позбавляються гостроти нюху, вмирають частіше володарів доброго нюху.

Разом з тим варто відзначити, що раніше група вчених звинуватила Пентагон у фінансуванні програми зі створення біологічної зброї.

Біологи Річард Гай Рівз і Дерек Каетано-Анольес з німецького Інституту еволюційної біології Макса Планка, біолог Крістоф Боет з Інституту еволюційних наук Монпельє, юристи Зілля Фенек і Фелікс Бек з Фрайбурзького університету заявили, що програма генетичної модифікації рослин, якою займається Пентагон, може використовуватися для розробки нового небезпечного типу біологічної зброї. Про це вони написали в статті в журналі Science.

У листопаді 2016 року Агентство перспективних оборонних дослідницьких проектів Пентагону DARPA оголосило про запуск програми Insect Allies (Комахи-союзники) на загальну суму грантів в 27 мільйонів доларів. Програма передбачає використання генномодифікованих комах.

Суть проекту полягає в тому, щоб навчитися редагувати гени дорослих рослин за допомогою комах, заражених спеціальним вірусом. Над програмою працюють чотири американські університети.

Нагадаємо, "диявольський метал" виявився ефективним проти м'язових травм.

Як повідомляв "Знай.ua", медики спростували вплив вітаміну D на здоров'я кісток.

Також "Знай.ua" писав, що аспірин допоможе в боротьбі з небезпечним жіночим захворюванням.

Україна передала в НАТО доповідь про розробку Росією біологічної зброї