Експерти з різних куточків світу вже доволі давно відзначали, що ваша особиста інформація з сервісів Google може раптово потрапити у відкритий доступ.

Про це повідомляють ЗМІ.

Навіщо Google збирає дані про користувачів?

Наразі вже відомо, що світовий IT-гігант стежить як за нашим місцем розташування, так і за всіма діями в інтернеті.

Ви напевне вже не раз помічали, що при звичайному пошуку у мережі будь-чого, відразу ж після цього вам пакажуть відповідну рекламу на YouTube.

Популярні новини зараз

"Жодних рейдів": у ТЦК пояснили, для чого насправді приходять до кав’ярень та клубів

Термінова повірка газового лічильника: "Газмережі" звернулися до українців

Гороскоп на суботу 16 листопада для всіх знаків Зодіаку: зірки радять Овнам потанцювати, Ракам – день піжами і не більше

Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ

Показати ще

У чому небезпека збору даних?

З однієї сторони це здається доволі необхідним та просто практичним, проте існує й інша думка, що через цю функцію спецслужби можуть дізнатись про вам все, що їм необхідно.

Що відомо про вас Google?

Перше і найважливіше - це ваша геолокація. За допомогою неї Google може відстежувати і записувати ваше місце розташування, а вже на основі цих даних пропонувати вам персоналізовану рекламу.

Історія пошуку і дій в інтернеті?

Крім того відомо, що компанія таким чином зберігає не тільки ваші пошукові записи, але й статті, що ви прочитали, профілі людей на які ви заходили та різні сторінкі, які ви відвідували.

Рекламна інформація про вас

У свою чергу сама компанія відзначала, що соновною метою збору інформації про особу є персонаналізація реклами, завдяки якій компанія заробляє гігантські гроші.

Адже рекламодавці найбільше хочуть дізнатись про всі ваші інтереси та вподобання для того щоб продати вам щось.

Фотографії з вашого смартфона

Крім того можливо найстрашніша загадка компанії полягає у зберіганні ваших особистих фотографій та відеозаписів у хмарному сховищі Google. Здебільшого це більше стосується користувачів смартфонів на Android.

Якщо ви користуєтеся смартфоном на Android, можливо, ваші фотографії і відео вже зберігаються в хмарному сховищі Google, а ви про це навіть не знаєте, бо автозавантаження могла бути включена за замовчуванням.

Нагадаємо, віртуальна реальність зробить людей сильніше.

Як повідомляв "Знай.ua", батькам дали новий привід хвилюватися через нові відеоігри.

Також "Знай.ua" писав, що смартфони допоможуть перемогти туберкульоз.

Едвард Сноуден: інтерв'ю Бі-бі-сі