Американський аналітичний центр Research Center днями опублікував результати дослідження міжнародного рівня довіри до лідерів держав.
У ході дослідження виявилося, що Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп не увійшов до трійки лідерів у рейтингу світової довіри.
В Україні посилять мобілізацію та укріплять міста: до чого слід готуватися
Гороскоп на 26 листопада: у вівторок Всесвіт на вашому боці
Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
У ході дослідження було опитано понад 26 тисяч осіб, щоб з'ясувати, як жителі 25 країн світу відносяться до п'яти світових лідерів.
Виявилося, що Меркель довіряють 52% респондентів (не довіряють 31%), Макрону кажуть "так" - 46% (проти 34%), а на на третьому місці в рейтингу довіри Сі Цзіньпін, якому довіряють 34% проти 56% відповідно.
У той час як Путіну довіряють тільки 30% респондентів (проти 62%), а Трампу взагалі тільки 27% (проти 70%).
У повідомленні додається, що Pew Research Center провів дослідження про міжнародний імідж Сполучених Штатів, яке приурочили до другої річниці президентства Дональда Трампа.
Про це повідомляє Washington Post.
Екс-чиновник нагадав про те, як російські війська вторглися в Грузію в 2008 і Україну в 2014-му роках, перекроївши кордону сусідів.
Як писав раніше Знай.ua, у Північній Кореї вже готові до продуктивного діалогу з США.
Так, влада КНДР звернулася до Білого дому з гучною заявою. У Кім Чен Ина не збираються закривати ядерну програму, якщо Вашингтон не надасть гарантії безпеки.
Про це стало відомо завдяки заяві міністра закордонних справ КНДР Лі Ен Хо під час засідання ООН, пише Reuters.
Також Знай.ua писав про те, що у США схвалили проект військового бюджету, в рамках якого Україна отримає $250 млн. на озброєння.