Включення до порядку денного Генеральної Асамблеї ООН пункту про ситуацію на тимчасово окупованих територіях України підтримали не всі.
Цю інформацію опублікували в Twitter на сторінці ООН.
Проти проголосували 13 країн:
-
Вірменія
-
Білорусь
-
Бурунді
-
Куба
-
Іран
-
Казахстан
-
М'янма
-
Нікарагуа
-
Філіппіни
-
Росія
-
Судан
-
Сирія
-
Венесуела
У той же час, "за" проголосували 68 країн. Отже пункт "Ситуація на тимчасово окупованих територіях України" внесли до порядку денного.
Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Що таке Генеральна Асамблея ООН?
Головний дорадчий, директивний і представницький орган Організації Об'єднаних Націй. Генасамблея ООН має повноваження, зокрема розглядати загальні принципи співробітництва в справі підтримки міжнародного миру і безпеки, у тому числі в питаннях роззброєння, і робити відповідні рекомендації; обговорювати будь-які питання, що стосуються підтримки міжнародного миру і безпеки, і робити рекомендації з таких питань; рекомендувати заходи мирного врегулювання будь-якої ситуації, яка могла б порушити дружні відносини між націями.
"Працівниками Державтоінспекції зафіксовано 2737 загиблих серед цивільного населення", - йдеться в повідомленні місії.
Якщо ж врахувати 298 жертв авіакатастрофи рейсу МН17, то загальне число жертв сягає 3035 осіб.
Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", в Верховній Раді з щорічним звітом 20 вересня виступив президент України Петро Порошенко. Під час промови, крім питання вступу держави до ЄС та НАТО, він прокоментував також надання Томосу про автокефалію і ситуацію на Донбасі.
Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що спеціальний представник США з питань України Курт Волкер вважає, що український уряд робить недостатньо для громадян України на тимчасово окупованих територіях.