У Тихому океані сформувався супертайфун Мангхут (Mangkhut). Його фото з космосу розмістив сайт Severe-weather.eu.
Повідомляється, що через кліматичну ситуацію вітер може посилюватися. На даний момент тайфун є штормом п'ятої категорії (найвищої).
Вітер в зоні урагану досягає 260 км/год, а пориви його можуть мати швидкість 315 км/ч. Найбільше від вітру можуть постраждати Філіппіни. Екстрені служби країни вже повідомили про те, що тайфун може стати причиною катастрофи.
У темряві сидітимемо ще довго: експерти розповіли, що буде з відключеннями світла влітку
Гороскоп на сьогодні 8 січня: брехня Близнюків, проникливість Скорпіонів та скандали Водоліїв
Українців попередили про підвищення тарифів на газ
Правила змінилися: "Нафтогаз" закликав по-новому передавати показники
"Ми турбуємося про 10 млн осіб, які проживають у районах Філіппін, по яким пройде ця руйнівна буря", - кажуть представники Червоного хреста.
У теж час "Нью Йорк таймс" пише, що тайфун може зачепити Китай.
Першою під його дію потрапила західна частина Японії, куди тайфун приніс сильні зливи та сильний вітер, вже викликавши перебої в транспортному сполученні країни.
Тайфун рухається в північному напрямку, у бік найбільшого острова країни Хонсю. Сила вітру тайфуну становить 160 кілометрів на годину і місцями досягає 215 кілометрів на годину.
Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе закликав жителів найбільш вразливих територій країни до завчасної евакуації. Було евакуйовано близько 300 тисяч осіб, з яких 280 тисяч - з портового міста Кобе.
Нагадаємо, з'явилися фото страшного землетрусу в Японії.
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, нещодавно стало відомо про страшний інцидент, який стався у Національному музеї Бразилії.
Раніше "Знай.ua", у провінції Китаю Фуцзянь пройшли сильні дощі. В результаті жахливої стихії евакуювали 3,5 тисячі чоловік.