Уряд Польщі затвердив розмір мінімальної зарплати з 1 січня 2019 року. Така сума і в мріях не сниться українцям.
Уряд Польщі прийняв рішення і постановив, що з 1 січня 2019 року мінімальна заробітна плата в країні складе 2250 злотих брутто (522,5 євро за курсом на 11 вересня 2018 року). До того ж прем'єр-міністр Матеуш Моравецький підкреслив, що Рада Міністрів рекомендував затвердити більш високу "мінімалку", ніж планувалося.
Прем'єр-міністр Польщі заявив, що встановлення мінімальної заробітної плати на більш високому рівні є ще одним доказом того, що уряд виконує свої обіцянки.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Крім зарплати уряд Польщі ввів мінімальну погодинну ставку оплати праці. З нового року вона збільшиться з 13,70 до 14,70 злотих.
Так, на засіданні у вівторок,11 вересня, уряд Польщі розглянув проект постанови про розмір мінімальної зарплати і мінімальної погодинної заробітної плати в 2019 році.
Спочатку планувалося, що мінімальна зарплата складе 2220 злотих, а мінімальна ставка 14,50 злотих.
Раніше повідомлялося, що погоджуватися на важку щоденну працю українців змушує багато різних причин і приводів для радості тут дійсно мало. Вони не проти навіть влаштуватися на зарплату, за яку поляки ніколи в житті не захочуть і пальцем поворухнути.
Першою в рейтингу досі залишається робота на будівництві. Їдуть туди з-за складності в самореалізації і неможливості знайти що-то за спеціальністю будинку.
Нагадаємо, каторжну працю за безцінь? Українці відповіли, що їх приваблює Польща. Працездатне населення вкрай розчарувалося: люди не бачать вдома ніяких перспектив.
Як повідомляв "Знай. ua", Польща перекине до кордону України 15 тисяч військових: що відбувається. Польща створить на кордоні нову дивізію.
"Знай. ua" писав, що українські студенти масово тікають в Польщу: шокуючі цифри. Лише 10% з них планують повернутися в Україну.