У Вашингтоні пройшло прощання з американським сенатором і кращим другом України Джоном Маккейном. Поховають його в неділю.
Віддати останню шану покійному прибув і Глінн А. Крукс, ветеран війни у В'єтнамі і колишній керівник одної з індіанських громад. На прощання з Маккейном він прийшов у традиційному індійському вбранні, а тому шана померлому сенаторові теж вийшла особливою.
Прощання з сенатором пройшло в ротонді Капітолію США у Вашингтоні.
Це є високою честю, яка за всю американську історію випала лише 12 сенаторам.
Поховають сенатора в неділю, в сімейному колі, на військовому кладовищі Арлінгтона поруч зі старим військовим товаришем адміралом Чаком Ларсоном.
Раніше, 25 серпня у віці 81 року американський сенатор-республіканець Джон Маккейн помер в оточенні своєї родини і коханої дружини Сінді. Він до останніх днів вірно служив Америці протягом 60-ти років.
До цього стало відомо, що жителі української столиці запропонували присвоїти одній міській вулиці ім'я американського сенатора Джона Маккейна, який помер 25 серпня після тривалої хвороби.
До школи повернуться не всі: у Раді вирішили долю дев'ятикласників
Трусіть гаманці: тарифи на світло й газ переглянуть — кого торкнеться
Бронювання отримали не всі: критерії для підприємств переглянули
Пенсія збільшиться до кінця червня: доплатять трьом категоріям
Петиція з'явилася сьогодні вранці, 27 серпня. Примітно, що за неї вже проголосували 35 осіб з необхідних 10 тис. До завершення голосування залишилося 89 днів.
Як повідомляв "Знай. ua", вулиця Маккейна: українці увічнять ім'я кращого друга.
"Знай. ua" писав, що помер найкращий друг України Джон Маккейн.
