Сербський режисер Емір Кустуріца прилетів в анексований Крим.
Як пишуть російські ЗМІ, режисер і музикант дасть концерт в Ялті. Кустуріцу зустріли в аеропорту. Прямо з трапа він заявив, що вважає Крим частиною Росії.
Також журналісти вказують, що в Криму режисер планує оглянути визначні пам'ятки і можливості для зйомок свого нового фільму.
Варто відзначити, що Кустуріца неодноразово заявляв про симпатії до Путіна і Росії.
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що відомий югославський і сербський кінорежисер Емір Кустуріца в черговий раз заступився за Росію. В інтерв'ю російському пропагандистському виданню друг президента РФ Володимира Путіна заявив, що конфлікт в Україні розпалили США і Європа.
ТЦК будуть безсилі: хто не отримає повістку – перелік
Оплата за газ по-новому: у "Нафтогазі" зробили оголошення для споживачів
"Природа подає знаки": мольфарка вказала на небесні знамення, що свідчать про наближення миру
Визнають непридатними: які хвороби звільняють від мобілізації
За словами режисера, екс-помічник держсекретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд нібито публічно заявляла, що Штати виділили 50 мільярдів доларів на дестабілізацію в Україні.