З кожним роком все більше і більше людей стають чутливими до сезонних алергенів. Екологи закликають власників землі, де цвітуть небезпечні бур'яни, швидше їх знищити.

Максимально велика кількість людей скаржиться на амброзію - найненависніший подразник. Пилок саме цієї рослини під час цвітіння викликає алергію.

Цю інформацію повідомляють "Факти".

Медики радять триматися подалі від злісного алергену.

Після того, як прийшли з вулиці, необхідно змити пил з тіла і волосся. Крім того, експерти рекомендують не вживати продуктів, які можуть викликати алергію, і зміцнювати імунітет, щоб організм міг боротися із захворюванням.

Популярні новини зараз

Водійські посвідчення стануть "тимчасовими" документами: автомобілістам готують нові правила

Важливі зміни у субсидіях на 2025 рік

Військовозобов'язаним дали час до 5 лютого: що треба встигнути

Кредитки стають непотрібним пластиком: ПриватБанк позбавляє клієнтів важливої послуги

Показати ще

Як відомо, амброзія — підступний і згубний ворог всього людства з ліричною і божественною назвою. Мало хто знає, що вона включає в себе більше сорока різних підвидів. Найпоширеніший, від якого велика частина населення планети страждає алергією, називається амброзія полинолиста.

Нагадаємо, що рослини активно цвітуть не тільки навесні, але і влітку. Фахівці попереджають, що в серпні буяють рослини ряду культур, що представляють небезпеку для здоров'я людини. Їх пилок може звернутися тяжкими наслідками для алергіків.

Європейська аэроаллергенная мережа пилкової бази даних попередила про піке сезонної алергії в Україні, який триватиме до середини серпня. Така активність пов'язана з цвітінням деяких рослин: злакових культур, полини і амброзії.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", давайте обговоримо ще одну рослину сімейства гарбузових, яка зараз актуальна для вживання. Наскільки вона корисна, і чому варто її їсти, вивчайте разом з нами. Калорійність дині дуже відрізняється від її сорту і умов вирощування. У середньому, її калорійність становить 33 ккал на 100 грам продукту.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що українські туристи, приїжджаючи в Європу, часто задаються питанням, чому в європейських лісах практично немає комарів. Якщо зайти в Інтернет, можна дізнатися, що в світі існує навіть кілька асоціацій по боротьбі з комарами. Причин тому кілька: комарі знижують якість життя та ціни нерухомість, шкодять туризму і переносять хвороби.