Право на 50-відсоткову знижку на оплату комуналки в Україні мають вдови загиблих військовослужбовців. Таке право їм надається незалежно від виду житла чи форми власності на нього.

У Пенсійному фонді України пояснили, що це передбачено статтею 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту". там додають, що при наданні пільги середньомісячний дохід людини не враховується.

"Окрім цього, надається знижка на оплату за опалення на площу 21 кв. м на кожну особу, яка постійно проживає в будинку чи квартирі має право на знижку плати, а також додатково 10,5 кв. м на сім’ю. Знижка на газ може надаватися на подвійний розмір нормативної опалювальної площі (42 кв. м на кожну особу, яка має право на знижку оплати, та 21 кв. м на сім’ю), якщо вдова є непрацездатною і проживає у сім’ї, яка складається лише з непрацездатних осіб.", - пояснили там.

Оформлення субсидії, скріншот: YouTube

Знижка діє на оплату за:

Популярні новини зараз

Син мера Тимченка у Березані обізвав та вдарив військового, який приїхав з передової у відпустку додому:" Чуєш, ти, чучело"

Унікальна монета, за яку пропонують 15 тисяч грн: є лише декілька різновидів

Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс

Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали

Показати ще
  • управління багатоквартирним будинком;
  • постачання та розподіл природного газу, електричної і теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами;
  • абонентське обслуговування для споживачів за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньо-будинкових систем про надання комунальних послуг, а також витрат на управління багатоквартирним будинком, в якому створено об'єднання співвласників, житлово-будівельний (житловий) кооператив, та витрат на комунальні послуги в такому будинку;
  • придбання твердого палива та скрапленого газу.

Нагадаємо, овочі борщового набору подорожчали знову: як часто українці зможуть варити улюблену страву

Як повідомляв "Знай.ua", заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу

Також "Знай.ua" писав, знову подорожчання? Якими будуть ціни на овочі та фрукти навесні