Національний банк України поінформував громадян щодо того, як працюватимуть банки на День Незалежності. Інформацію розмістили на офіційній сторінці відомства у соцмережі Facebook.

24 серпня в Україні відзначається День Незалежності, який офіційно є вихідним. До початку повномасштабної війни у ​​святковий день змінювався графік роботи багатьох установ, зокрема банків. У НБУ розповіли, як буде цього року.

ПриватБанк. Фото: скрін youtube

Так, у відомстві заявили, що поки що в країні діє військовий стан, вихідні у святкові дні скасовані. Відповідно, 24 серпня банки працюватимуть у звичайному режимі.

"У період дії військового стану в Україні скасовано святкові дні, передбачені Кодексом законів про працю України. Отже, святковий день 24 серпня – День Незалежності України, який припадає на середу, є звичайним робочим днем, зокрема для банківської системи", - йдеться у повідомленні.

Популярні новини зараз

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

"Нафтогаз" звернувся до споживачів із важливим повідомленням

Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам

Японець-волонтер поскаржився на повний ігнор чиновників: хотів відкрити безкоштовну кав'ярню, а його відшили

Показати ще

Графік роботи банків 24 серпня Фото: скрін НБУ/facebook

У Нацбанку наголосили, що змін у роботі Системи електронних платежів (СЕП) також не передбачається.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, МоноБанк підняв вартість популярної послуги: чого тепер не варто робити клієнтам з 1 вересня.

Також наш портал інформував, що ПриватБанк тепер надаватиме нові послуги: що змінилося у додатку фінустанови.

Крім того, ми писали, українців попередили про 10 банків, які опинилися на межі банкрутства: хто в зоні ризику.