Ринок Tomohon Extreme Meat на острові Сулавесі в Індонезії все ще радісно продає кішок, собак, кажанів, змій і багато іншого, як ніби коронавіруса ніколи не було.
Сумнозвісний "вологий ринок" як і раніше випускає свої товари, включаючи кажанів, незважаючи на зв'язок з коронавірусом.
Продавці на ринку екстремального м'яса Tomohon на острові Сулавесі в Індонезії відмовляються підкорятися уряду і тиску сусідів.
Кіоски завалені забитими тваринами з дикої природи, а випалені трупи котів і собак продаються так, як ніби нічого не змінилося, незважаючи на те, що світ охоплений панікою, коли понад 200 000 осіб померло у всьому світі.
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Агентство охорони здоров'я закликали продавців припинити продаж кажанів і диких тварин - але бізнес процвітає.
The Sun повідомляє, що навіть туристи з цікавістю відвідують ринок.
Кажанів традиційно їдять жителі Минахасан з Північного Сулавесі, додаючи їх в каррі. Страва називається - Paniki. У Паніки використовуються цілі кажани, включаючи голову й крила.
«Це (коронавірус) не вплинуло на продажі», - сказав продавець кажанів Стенлі Тимбуленг у своєму кіоску в Томохоне, місті Північний Сулавесі, на південь від столиці провінції Манадо.
«Насправді продажі тривають. Це завжди розкуповується».
В середньому за день Тимбуленг продає 50-60 кажанів, а у святкові дні він може продати до 600.
«Летючі миші - улюблений місцевий білок, особливо в Північному Сулавесі», - сказав Reuters індонезійський кулінарний експерт і автор півдюжини куховарських книг Вільям У. Вонгсо.
«Моя улюблена частина - крила», - додав Вонгсо.
Залози з пахв і шиї кажана спочатку видаляються, щоб позбутися неприємного запаху.
Потім їх смажать або обсмажують, щоб позбутися від шерсті летючої миші, а потім нарізають і варять у рагу з трав, спецій і кокосового молока.
Кажанів можна продати приблизно за 60000 рупій - £3.40.
Для Манадонеса Джуфри Мантака зв'язок між коронавірусом і його улюбленою стравою не відштовхнув його.
«Ми не виявили жодного (коронавірусного) випадку в Манадо. Досі ще багато людей їсть цих кажанів. Тому що кажани смачні, особливо коли їх готують з кокосовим молоком».
Вважається, що коронавірус виник на продовольчому ринку в китайському місті Ухань, який незаконно продавав диких тварин. Експерти в області охорони здоров'я вважають, що він може виникати у кажанів, а потім передаватися людині, можливо, через інший вид.
Шокуючий ринок в Індонезії також продає величезних змій.
Жахливі пам'ятки включають щурів, насаджених на палиці.
Тим часом у бідних псів їх шерсть спалюють паяльними лампами.
За словами професора Р. Васито з відділу ветеринарної патології Університет Гаджа Мада, Джокьякарта, такі ринки є «відмінним середовищем» для коронавіруса.
Він сказав: «Tomohon Extreme Market та інші ринки, що продають диких тварин в Індонезії, потенційно є живильним середовищем для коронавіруса».
В кінці березня кажани і скорпіони знову з'явилися у продажу на китайських м'ясних ринках - всього через кілька місяців після спалаху коронавіруса, який призвів до загибелі десятків тисяч людей по всьому світу.
Шокуюче свідчення очевидця стверджують, що величезні натовпи людей знову прийшли на криті ринки в Гуйлінь на південному заході Китаю і в Дунгуань на півдні Китаю, коли вони знову відкрилися.
У багатьох місцях в Китаї, де виникла смертельна хвороба, святкують «перемогу» над коронавірусом, оскільки підприємства відкривають свої двері вперше за кілька тижнів.
Уряд звернувся до китайського населення з проханням повернутися до нормального життя, повідомивши лише про невеликі спалахи нових випадків зараження.
Неназваний китайський кореспондент сказав: «Всі тут вважають, що спалах закінчилася, і більше немає про що турбуватися.
«Це просто іноземна проблема зараз, тепер вони стурбовані».
Уряд Великобританії приєднався до інших країн у всьому світі, закликаючи Китай забезпечити заборону на поїдання диких екзотичних тварин.
Представник Даунінг-стріт сказав: «Ми хочемо, щоб вони дотримувалися цієї заборони.
"Це включає в себе заборону на ринки продажу диких тварин, заборона на продаж екзотичних тварин на вологих ринках і прийняття рішучих заходів проти всіх, хто це робить".
"Вологі ринки можуть бути середовищем високого ризику для передачі вірусів від тварин до людини".
"Вони оголосили про заборону, ми хочемо, щоб вони дотримувались її".