Українка Ірина Говорко вирішила стати на один день ученицею і зробила домашні завдання, які задають школярам в 10-му класі. Про результати жінка розповіла на сторінці в Facebook.

Загалом домашнє завдання жінка виконувала шість годин, і такий результат шокував її.

Українка провела шкільний експеримент

"У школі щодня у 9-11 класів по 7-8 уроків. Це додому ви приходите десь о 16:00. Крім того, кожного дня (5 днів на тиждень) у вас ще 3 години додатково – спорт, репетитори – в кого що. Але ж треба ще пообідати чи повечеряти дитині, поспілкуватися з близькими. Отже, це вже 20:00. Дитині рекомендовано спати 8 годин. Виходить у нас максимум до 23:30 треба зробити уроки. Тобто за 3,5 години", – розповіла Говорко. Ірина Говорко

Після проведеного експерименту українка дійшла до висновку, що уроки займають приблизно на 2 години більше часу, ніж є у дітей. Ірина Говорко наголосила, що дитинство лише одне, а за таких обставин діти запам’ятають лише те, як виконували домашні завдання.

Популярні новини зараз

"Найстрашніше, що це початок": відома астрологиня попередила українців про небезпеку

Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році

Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Показати ще

"Це жесть! Мені шкода і вчителів, і учнів. Дитинство у нас у всіх одне. Воно проходить швидко, залишаються тільки спогади, як робив уроки", – написала жінка. Ірина Говорко

Українка провела шкільний експеримент

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на експеримент, наголосивши на тому, що українські діти дійсно дуже перевантажені у школах.

"Діти перевантажені, це факт!", "А є ще навчальні заклади, де і субота робоча по 6-7 уроків", "Найцікавіше те, що більшість інформації не знадобиться взагалі майже нікому", – написали в коментарях.

Нагадаємо, раніше вінницькі школярі відкрили станцію сортування сміття

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Україні ліквідують усі російськомовні школи

Також "Знай.ua" писав, як уникнути перевантаження у шкільному житті