Український президент Володимир Зеленський підписав закон, який продовжує пільговий період, протягом якого власників нерозмитнених автомобілів, які перебувають в Україні з порушеннями, не будуть штрафувати.
Відповідна інформація була опублікована на сайті Верховної Ради України.
Згідно з прийнятим законом, тривалість пільгового періоду буде продовжена на 90 днів, до кінця листопада 2019 року.
Як відомо, Верховна Рада ще 12 вересня ухвалила закон, який відтерміновує запровадження штрафів за порушення митного режиму перебування машин з іноземною реєстрацією в Україні. За нього проголосувало 284 депутати.
12 днів із снігом і дощем: прогноз погоди перед Новим роком змусить українців змінити плани
Зміни у зимових канікулах: як будуть відпочивати школярі
Штормити буде сильно і неодноразово: Україну в грудні накриє низка магнітних бур - дати
Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження
Нагадаємо, стало відомо, що власникам євроблях надали час до Нового року для легалізації своїх транспортних засобів. Так, Верховна Рада підтримала законопроект українського лідера Володимира Зеленського за євробляхами.
Зокрема, нардепи відтермінували введення драконівських штрафів та конфіскацій транспортних засобів до Нового року.
Як повідомляв портал Знай.ua, Рада відстрочила штрафи для "евробляхеров".
Також портал Знай.ua писав, що евробляхерам дали останній шанс.