Перше вересня вже зовсім скоро, а це значить, що слідом за зниженням температур і пожовклим листям діти і підлітки йдуть в школу. Не встигнувши, як слід відпочити і прийти в себе від турбот, батьки, бабусі і дідусі змушені готується до нового етапу - навчального року 2019 - 2020.
Рівень цін в Україні не радує. Ціни в нашій країні ростуть з року в рік і наздоганяють не тільки східноєвропейські, а й в окремих випадках збігаються з цінниками із Західної Європи.
Зібрати дитину до школи - витратна затія. Бюджет будь-якої сім'ї може отримати значну шкоду також, якщо доведеться готувати товари для декількох дітей. У цьому випадку стає питання: як зібрати дитину в школу і не розоритися?
На перший погляд дана ідея нездійсненна, проте, це не правда. У цій статті ми доведемо, що зібрати дитині гідний набір на 1 вересня і при цьому заощадити - можливо. Дізнайся секрети вигідного збору в цьому матеріалі Znaj.ua.
Гороскоп на 23 листопада для всіх знаків Зодіаку: Близнюки рулюватимуть суботою, Скорпіонів все-таки виведуть із себе
"Найстрашніше, що це початок": відома астрологиня попередила українців про небезпеку
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Що потрібно в школу і де це брати?
Сучасному школяреві потрібні десятки різних товарів. Залежно від віку дітям і підліткам потрібно надати для повноцінних занять безліч предметів першої необхідності:
- зошити;
- папір та альбоми;
- підручники;
- додаткову літературу;
- довідники;
- посібники;
- карти;
- ручки;
- олівці;
- маркери;
- інші канцелярські товари;
- портфель, рюкзак або сумку;
- лінійки та інше обладнання;
- шкільна форма (при необхідності);
- спортивна форма;
- одяг у вільній формі;
- повсякденне взуття;
- спортивне взуття.
Цей список повинен бути обов'язково виконаний батькам, яким доведеться купити дитині і інші товари: включаючи смартфони, планшети, спортивний інвентар або прикраси в разі потреби.
Купити всі ці товари можна різними способами: в Інтернеті, супермаркеті або ринку. Дані види шопінгу мають свої плюси і мінуси і вимагають від вас вдумливого споживання і ретельного порівняння цін на всіх майданчиках.
Де купувати шкільну форму?
Зібрати дитину в перший клас або ж в останній дорожче всіх обійдеться тим батькам, яким необхідно купувати шкільну форму. В сучасних українських умовах покупка одного комплекту шкільного одягу для дитини може обійтися більш ніж в 100 доларів і скласти приблизно 3 тисяч гривень.
Для того, щоб заощадити, ми радимо вам купувати форму через Інтернет. В окремих магазинах ціни за один елемент шкільного комплекту одягу стартує від 250 - 300 гривень.
Незалежно від статі недорого можна купити і шкільну взуття, яка для молодший дітей і представників середнього віку обійдеться від 350 гривень.
Список шкільних покупок можна виконати за короткий сезон знижок. В кінці серпня - початок вересня великі мережі оголошують великі знижки, які допоможуть заощадити на покупках значні кошти, при цьому не втративши в якості.
За нашими приблизними підрахунками, базовий комплект шкільної форми для хлопчика або дівчинки обійдеться від 800 до 1200 гривень.
Природно, дитині незалежно від віку потрібен портфель або сумка. Точної суми, яку потрібно виділити на покупку даного предмета гардероба ми вам не назвемо. Все залежить від смаку і побажань вашого школяра. Так, ранець обійдеться від 300 до 400 гривень до 3 - 4 тисяч гривень.
Заощадити від половини вартості нової шкільної форми можна, заглянувши на один із сайтів безкоштовних оголошень. Там можна знайти багато пропозицій від інших батьків, які продають одяг своїх дітей, з якого вони виросли.
У цьому випадку за 1000 гривень можна купити кілька комплектів гарної форми для хлопчика або дівчинки, які раніше вже носили, про що навряд чи можна буде здогадатися.
Крім того, не варто забувати про традиційні ринки, які з успіхом працюють в кожному українському місті. За традицією, там завжди низькі ціни і доречний торг з продавцями.
Закуповується шкільним приладдям: як заощадити?
Скільки потрібно грошей, щоб зібрати пакет канцелярки в школу, - питання, яке не має чіткої відповіді. Все залежить від смаку вашого хлопчика чи дівчинки. Якщо ваша дитина хоче певний щоденник або зошити, то доведеться розщедритися, якщо немає, то вдасться заощадити.
Зібрати дівчинку або хлопчика можна за один раз на традиційній шкільному ярмарку. Однак, на них часто бувають завищені ціни, а продавці не охоче йдуть на знижки, користуючись сезонністю свого товару.
Якщо ви хочете заощадити на канцелярці, яка буде потрібна протягом 9 майбутніх місяців, то радимо закуповуватися оптом. Таким чином, ви зможете заощадити на товарах і виробах в два рази.
Наприклад, купивши набір зошитів з 25 штук в 12 сторінок, ви заощадите, мінімум 20 гривень, оскільки один зошит для молодшого школяра в сучасній Україні обійдеться від 3 - 4 гривень.
Якщо ви не можете дозволити купити для дитини товари оптом або вам ніде зберігати товари, то варто знайти порузуміння з іншими батьками. Часи зараз не прості, ціни ростуть також як і витрати на дітей, так що знайти партнера по закупкам буде простим завданням.
Об'єднавши зусилля, батьки можуть заощадити сотні гривень на канцелярці, при цьому забезпечивши дитину всім необхідним для навчального року і задовольнивши його потреби.
Відзначимо, що ціни на зошити, альбоми, ручки і олівці, за традицією, падають з 20 серпня. В останніх числах серпня продавці скидають ціни на товари, намагаючись звільнити прилавки від товарів і стимулюючи споживання батьків і школярів.
В останній тиждень серпня великі мережі, як і в Інтернеті, так і на землі, надають великі знижки, які можуть стати порятунком для тих, батьків, які не хочуть спустити все накопичення на підготовку дитини до 1 вересня.
Перед восени радимо заглядати в великі супермаркети і гіпермаркети, які можуть скидати ціни на вироби від 30 до 60 відсотків.
Є ще одна хитрість для тих, хто хоче заощадити на приладді на новий шкільний сезон. Для того, щоб не купити зайвого і не заплатити більше грошей, ніж треба, поспілкуйтеся з класним керівником своєї дитини і запитайте, що саме і скільки потрібно вашій дитині в школу в цьому році.
Окремої згадки варті підручники та посібники. Ціна на них також варіюється і можуть складати від 60 до 150 гривень за один екземпляр.
Приблизний бюджет на купівлю шкільного канцелярського приладдя повинен складати не більше ніж 500 гривень:
- набір зошитів в клітинку - від 55 гривень;
- набір зошитів в лінію - від 55 гривень;
- набір зошитів від 48 аркушів - від 75 гривень;
- набір ручок - від 35 гривень;
- одна лінійка - від 5 гривень;
- одна точилка - від 5 гривень;
- набір клею - від 15 гривень;
- пенал - від 50 гривень;
- щоденник - від 50 гривень;
- набір пластиліну - від 30 гривень;
- набір олівців - від 32 гривень;
- набір обкладинок - від 10 гривень;
- набір для малювання - від 20 гривень.