У центрі Парижа на Єлисейських Полях авто в’їхало у поліцейську машину, внаслідок удару автомобіль загорівся і вибухнув, повідомляє AFP.
Джерела у поліції також повідомили, що в автомобілі знайшли автомат Калашникова, пістолети і газові балони.
Внаслідок зіткнення, окрім водія автомобіля, постраждалих немає
За припущенням поліції, чоловік свідомо в'їхав у поліцейську машину. Раніше поліцейські оголосили про проведення спецоперації на Єлісейських Полях і попросили людей триматися подалі від тієї частини вулиці.
Heavily armed police extend cordon. Appear to be searching area. One man is on the ground and one car is stopped in middle of cordoned area. pic.twitter.com/TapQejiTiF
Популярні новини зараз— Melissa Bell (@MelissaBellCNN) 19 червня 2017 р.Показати щеДепортація із Польщі: до чого готуватися чоловікам
"Ощадбанк" виплатить допомогу пенсіонерам: хто та скільки отримає
Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян
Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло
Як повідомляв "Знай.ua", у понеділок, 12 квітня, невідомі кинули коктейль Молотова в ресторан, розташований на півночі Парижа.