Американська компанія Uber звільнила 20 працівників після розслідування широкорозповсюджених випадків сексуальних домагань в середині компанії.

Компанія провела розслідування щодо 215 випадків сексуальних домагань за підсумками яких звільнено 20 співробітників, ще 40 отримали догани, повідомляє "Telegraph".

Окрім того, тривають розслідування щодо 57 інших працівників.

Звинувачення включали 54 випадки дискримінації, 47 випадків сексуальних домагань і ще 45 – інші випадки непрофесійної поведінки.

Скандал щодо масових знущань над працівниками розгорівся після звільнення жінки-програміста Сюзан Фаулер. Вона заявила, що змушена була звільнитись після численних сексуальних домагань, на які не звертало увагу начальство. Також вона повідомила, що на момент її звільнення, жінки складали близько 3% працівників Убера. Зараз штат компанії нараховує 12 тис. працівників.

Популярні новини зараз

Унікальний таємний лист Лесі Українки знайшли та показали всім: що приховувала велика поетеса

Україна забороняє польські товари: які продукти ми більше не побачимо на прилавках

Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Показати ще

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", мешканці Лондона звинуватили сервіс замовлення таксі Uber у підвищенні тарифів в ніч на 4 червня, після серії терактів.